Jakie suplementy przed, w trakcie i po treningu?


Cykl treningu zamyka się po skończonym rozciąganiu mięśni. Cały proces pracy nad własnym ciałem i formą jest jednak ściśle ustalonym harmonogramem. Przygotowanie, wstęp, osiąganie punktu kulminacyjnego, wyciszenie i regeneracja. Wszystkie czynności są ważne, a każdą mogą wspomagać odpowiednie suplementy i witaminy. Warto wiedzieć, kiedy przyjmować odpowiednie rodzaje i dawki.

Suplementy Olimp przed treningiem

Po co przyjmować suplementy przed treningiem? Chodzi o to, aby stać się silniejszym, odczuwać przyjemność z pracy nad własnym ciałem, przełamywać bariery, bić rekordy.

Kiedy potrzebny jest zastrzyk energii, kawa nie jest dobrym pomysłem. Warto przyjąć czystą postać kofeiny i kreatyny. Takie połączenie jest gwarancją pomyślnego treningu. Opóźniony zostaje proces zmęczenia, a także wspiera trening przez zwiększoną intensywność.

Suplementy Olimp w trakcie treningu

Marka Olimp, specjalizująca się w mieszankach dla sportowców, oprócz tradycyjnych odżywek, zażywanych przed i po, oferuje dodatkowe zastrzyki w trakcie, które dopingują, kiedy następuje uczucie, że forma spada, a do wykonania jest jeszcze praca.

Żele energetyczne, elektrolity i mieszanki do robienia koktajlu są szybką formą podania dodatkowej dawki energii.

Suplementy Olimp po treningu

Po co suplementy po treningu? Odgrywają bardzo ważną rolę w regeneracji organizmu i zapobieganiu urazom. Ciało, aby podejmować kolejne wyzwania. musi się zregenerować, a tkanki odbudować.

Jakie składniki odżywek Olimp są ważne po treningu?

– Glukozamina HCL i Chondroityna
– wapń i magnez
– aminokwasy BCAA

Wszystkie te elementy wpływają na odbudowę tkanek, dotlenienie mięśni, ich regenerację i szybki powrót do formy.