Sklep z serwisem


Zakup roweru jest dosyć poważnym przedsięwzięciem. Przy ogromnej różnorodności modeli i indywidualnym potrzebom należy uzbroić się w cierpliwość i nie podejmować pochopnych decyzji. Najlepiej udać się do sklepu rowerowego i porozmawiać z obsługą, która doradzi na co powinno się zdecydować.

Rower miejski czy górski?


Sklep rowerowy oferuje zwykle różnorodne modele, z których każdy z nich należy się do innego rodzaju jazdy. Rowery miejskie z węższymi dętkami i większą średnicą kół, rowery górskie z dużą ilością przerzutek regulujących rower podczas jazdy, jednoślady trekkingowe lub crossowe, czy też szosowe – wybór zależy od indywidualnych preferencji i oczywiście częstotliwości używania roweru.

Bez względu na typ roweru należy zaopatrzyć się w kask, który jest niezwykle potrzebny na każdym rodzaju drogi, szczególnie dzieciom.

Serwis rowerowy


Zwykle sklep oferuje również podstawowe usługi serwisowe, dzięki którym z naprawami i przeglądem nie trzeba się zgłaszać nigdzie indziej. Czasem tez ze względu na zakup roweru w tym samym miejscu oferuje się rabat na pierwszy przegląd.

Inny sprzęt dla roweru


Sklep rowerowy oferuje zwykle, oprócz jednośladów, akcesoriów rowerowych i usług serwisowych takie pojazdy jak hulajnogi czy też deskorolki. Dobranie odpowiedniego osprzętu do każdego z nich będzie łatwiejsze z pomocą doświadczonego sprzedawcy, który poznając indywidualne predyspozycje klienta będzie w stanie zaproponować konkretną, korzystną ofertę, która z pewnością zadowoli kupującego. Warto zawsze inwestować w sprawdzony sprzęt dobrego producenta.