Koszulki sportowe damskie i męskie


Moda na dobre zagościła się wśród odzieży sportowej. Każdy kolejny sezon oznacza nową kolekcję w sklepach. Odzież, w tym koszulki sportowe, oprócz tego, że muszą wyglądać, powinny spełniać jeszcze inne wymagania. Inne oczekiwania mają kobiety, inne mężczyźni, a branża sportowa usiłuje nie tylko im sprostać, ale także być o jeden krok z przodu. 

Jakie powinny być męskie koszulki sportowe?


Mężczyźni mają jasno sprecyzowane wymagania co do odzieży – powinna mieć stonowane kolory oraz być wyprodukowana w najnowszej technologii, która zapewni absorpcję potu i wsparcie dla mięśni podczas aktywności fizycznej. Męskie koszulki sportowe charakteryzują się:
– wykonaniem z elastycznej i oddychającej dzianiny (zazwyczaj ok 88% poliester i 12% elastan),
– prostym krojem – regular fit, który pozwoli na pełną swobodę ruchów,
– zaokrąglonym dekoltem,
– większość koszulek posiada specjalną taśmę na karku chroniącą przed otarciami,
– rozmieszczonymi w strategicznych miejscach elementami odblaskowymi.
Męska koszulka sportowa ma zapewnić pełen komfort i być wygodna. 

Jaka powinna być koszulka sportowa damska?


No cóż, kobiety mają nieco większe oczekiwania co do odzieży sportowej. Po pierwsze koszulka sportowa „musi wyglądać” – projektanci odzieży sportowej mają zatem duże pole do popisu. Mogą swobodnie eksperymentować z kolorami i krojami. Kobiety mogą zatem wybierać i przebierać w koszulkach od bardzo jasnych po bardzo ciemne, od tych z golfami po te z większymi dekoltami, od bokserek po te z bardzo długimi rękawami. Na drugim miejscu jest komfort, a więc brana jest pod uwagę technologia, w jakiej koszulka została wykonana. 

Koszulki sportowe w hurcie


Damskie, męskie czy dziecięce – koszulki hurt można kupić w hurtowniach i sklepach sportowych stacjonarnych i internetowych.
Koszulki lifestyle, t-shirty, polo, typowe koszulki piłkarskie – wszystkie 
wykonane z dobrej jakości materiałów, miłe w dotyku, zapewniają wysoki komfort użytkowania.