Jak działa mata do akupresury?

Zwykła mata fitness i mata z kolcami pozwala ćwiczyć dobrze i wydajnie. Wszelkie ćwiczenia na tego rodzaju matach pozwalają na ustabilizowanie bólu kręgosłupa i na wykonanie odpowiednich ćwiczeń z serii fitness. Nowością dzisiaj jest mata z kolcami, która bywa powszechnie stosowana do ćwiczeń w domu, jest łatwa do przechowywania i znacznie pomaga przy bólach kręgosłupa, szyi czy rwie kulszowej.

JAK DZIAŁA

Mata fitness z kolcami od SportBody.pl może służyć do chodzenia po niej jak i do różnego rodzaju ćwiczeń na niej. Chodzenie na niej jest zalecane przez 10 min dziennie dla osób prowadzących siedzący tryb pracy. Wbudowane w nią kolce doskonale masują stopy i znacznie poprawiają krążenie krwi.
Ponadto bardzo dobrze jest się na macie z kolcami położyć i wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia. Mata działa doskonale i łagodzi wszelkiego rodzaju bóle.

MATA FITNESS Z KOLCAMI MA ZBAWIENNY WPŁYW

Zastosowanie maty pełnej kolców doskonale pomaga na następujące dolegliwości:
– stres,
– ból kręgosłupa, szyi, barków,
– rwę kulszową,
– zdrętwienia,
– zapalenie stawów,
– migrenowe bóle głowy,
– napięcie mięśniowe.

JAK MATA JEST WYKONANA

Mata jest wykonana z materiału przyjaznego dla skóry człowieka, jest hypoalergiczna a kolce wykonane są ze zdrowego materiału ABS.

KIDY JEJ NIE UŻYWAĆ

Mata z kolcami nie jest wskazana dla osób, które mają problemy z krzepliwością krwi i które przyjmują leki przeciwzakrzepowe. Natomiast zawsze, przy jakichkolwiek wątpliwościach można poradzić się lekarza rodzinnego czy można stosować tego rodzaju matę do ćwiczeń.