NS Bikes – polska marka rowerów

Skrót od North Shore Bikes, czyli NS Bikes ma swoje korzenie w scenie dirt jump. Założona w 2003 roku, ta innowacyjna polska marka szybko i z niemałym powodzeniem poszerza swój asortyment. NS Bikes oferuje teraz szeroką gamę modeli, od rowerów górskich z pełnym zawieszeniem po rowery jednobiegowe i szutrowe. NS tworzy rowery dla pasjonatów, a wielu profesjonalistów ufa tej nowoczesnej marce prowadzonej przez pasjonatów.

Innowacyjne rowery

Łącząc najwyższą jakość i doskonały design z atrakcyjną ceną, marka North Shore stała się bardzo popularna na rynku krajowym jako doskonała alternatywa dla importowanych rowerów zza granicy. W 2004 roku marka została zmieniona na NS Bikes (tutaj). Dzięki ścisłej współpracy z konkurentami Freeride i DH, części i rowery są odpowiednio przystosowane do potrzeb sektora MTB.

NS Bikes

Rowery nie tylko dla profesjonalistów

Współpraca z najlepszymi zawodnikami w jeździe terenowej, freeride, downhill i street zaowocowała całkowicie rewolucyjną konstrukcją ramy ze sztywnym tyłem. Ten produkt jest kompatybilny z rowerami z kołami 24″ i 26″ z piastami MTB lub BMX. Na początku wydawało się to takie nowatorskie i prawie bezużyteczne, ale z czasem okazało się bardzo popularnym wyborem wśród rowerzystów. Kolejne innowacje ramowe znacznie rozszerzyły możliwości dla rowerzystów. Dziś marka jest znanym na całym świecie producentem innowacyjnych rozwiązań dla wyczynowych rowerów górskich. Oferuje rower kolarski z zawieszeniem typu hardtail przystosowanym do trudnych i długich dystansów – taki wybór wymaga doskonałej jakości i przygotowania samej ramy oraz innych elementów, które nie pozostawiają miejsca na niedoskonałości. . Dlatego NS Bikes to marka wybierana przez najlepszych kolarzy, którzy osiągają najlepsze wyniki w prestiżowych imprezach, które rozgrywane są na całym świecie.