Worek adidas – alternatywa dla torby na trening


Sport to zdrowie, a regularne treningi to najlepsze co można sobie zafundować. Jednak by wygodnie i bez wymówek na nie uczęszczać trzeba się mieć w co spakować. W mieszkaniu często brakuje już miejsca na kolejne zakupy, dlatego alternatywą może być worek adidas.

Worek kontra torba – co wybrać?

Są dyscypliny sportowe, które oprócz sportowych ciuchów wymagają zabierania jeszcze dodatkowego sprzętu. W takiej sytuacji w domu czy mieszkaniu musi znaleźć się miejsce nie tylko na ten sprzęt, ale również na dostosowaną do niego torbę, Torby zwykle nie da się złożyć, ani pojechać z nią na trening rowerem. Czasem nawet podróż komunikacją miejską, zwłaszcza w godzinach szczytu, może być utrudniona.

Jednak na zajęcia fitness czy zwykłą siłownię warto wybrać alternatywne rozwiązanie – worek adidas. Choć jest niepozorny z pewnością pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. Do tego po opróżnieniu praktycznie nie zajmuje miejsca. Sam w sobie jest lekki, a dzięki odpowiedniemu zamocowaniu sznurków można go nosić jak zwykły plecak i mieć wolne ręce- przydaje się i na rowerze i w komunikacji miejskiej.

Co wrzucić do worka?

Wybierając się na trening na siłowni czy na zajęcia fitness wcale nie trzeba wielu rzeczy, wystarczy strój sportowy i ręcznik. Dobrze jest też wrzucić lekkie klapki pod prysznic. Taki ekwipunek bez problemu do się spakować do worka adidas. Bez większego problemy znajdzie się tam też miejsce na butelkę wielokrotnego użytku z wodą lub napojem izotonicznym. A kobiety zmieszczą tam też niewielką kosmetyczkę koniecznie zawierającą szczotkę do włosów.